Fillimi | Personazhe | Berisha: Angela, diva që ngriti në kulm botëror bukurine shqiptare

Berisha: Angela, diva që ngriti në kulm botëror bukurine shqiptare

Madhësia: Decrease font Enlarge font
image Berisha: Angela, diva që ngriti në kulm botëror bukurine shqiptare

Ish-kryeministri Sali Berisha ishte i ftuari special i “Zonë e Lirë” në puntatën e fundit për vitin 2013. Ai foli lidhur me qeverinë e re, kryeministrin e ri, paketën e re fiskale si dhe për marrëdhëniet e Edi Ramës me FMN e shumë tema të tjera.

Por një moment kulminant i emisionit ishte edhe momenti i mbërritjes së modeles me famë botërore Angela Martini, e cila që në hyrje u shpreh se ishte fanse e Sali Berishës. Ndërkohë dje në rrjetin social Facebook, Berisha ka postuar edhe disa foto të bëra gjatë emisionit “Zonë e Lirë”.

 Përveç fotove me moderatorin e emisionit Arian Çani, ish lideri demokrat i ka dhënë një rëndësi të veçantë edhe modeles shqiptare që jeton në SHBA Angela Martini duke lënë këtë koment mbi foto: “Ne “Zonen e Lire” te Çanit me Angela Martinin, diven qe ngriti ne kulm boteror bukurine shqiptare!”.

Shtoni në: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Komente (0 dërguar):

Dërgoni komentin comment

Shkruani kodin e fotos:

  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
OPINION
image

Universiteti i Kombit dhe Kombi i Universitetit

Selam Sulejmani Universiteti i Tetovës për shqiptarët e vendit tonë dhe më gjerë paraqet “Atdheun” e ...
 Më tepër
FOTOGALERI
PROFILE
image

Krijimtaria e të parit kompozitor të muzikës së kultivuar shqiptare

Kompozitori i veprave të para të muzikës së kultivuar shqiptare dhe i sa e sa ...
 Më tepër
image

Dua Lipa: Femrat do ta udhëheqin botën

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare në arenën ndërkombëtare. Krahas shumë ...
 Më tepër