Fillimi | Kultura shqiptare | CNN publikon foton e shqiptarit

CNN publikon foton e shqiptarit

Madhësia: Decrease font Enlarge font
image

“Ngrohuni me këtë fotografi të bukur të perëndimit të diellit, të realizuar nga fotografi shqiptar Adrian Limani”, shënon si diçiturë të fotos agjencia CNN.

 Fotografia në të cilën shfaqet një djalosh i cili ‘puth’ diellin, është realizuar në Shqipëri dhe është publikuar në faqen zyrtare të “Facebook”-ut të agjencisë botërore të lajmeve, CNN. 
“Ngrohuni me këtë fotografi të bukur të perëndimit të diellit, të realizuar nga fotografi shqiptar Adrian Limani”, shënon si diçiturë të fotos agjencia CNN. Ndër komentuesit është edhe vetë fotografi shqiptar, i cili falënderon CNN për hapësirën dhe vëmendjen e dedikuar.   (m.a/summer pages/BalkanWeb)

Shtoni në: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Komente (0 dërguar):

Dërgoni komentin comment

Shkruani kodin e fotos:

  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
OPINION
image

Universiteti i Kombit dhe Kombi i Universitetit

Selam Sulejmani Universiteti i Tetovës për shqiptarët e vendit tonë dhe më gjerë paraqet “Atdheun” e ...
 Më tepër
FOTOGALERI
PROFILE
image

Krijimtaria e të parit kompozitor të muzikës së kultivuar shqiptare

Kompozitori i veprave të para të muzikës së kultivuar shqiptare dhe i sa e sa ...
 Më tepër
image

Dua Lipa: Femrat do ta udhëheqin botën

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare në arenën ndërkombëtare. Krahas shumë ...
 Më tepër