Fillimi | Kultura shqiptare | Klubi letrar ,,Metafora”, do të organizojë Manifestimin letrar ,,Shtigje poetike”

Klubi letrar ,,Metafora”, do të organizojë Manifestimin letrar ,,Shtigje poetike”

Madhësia: Decrease font Enlarge font
image Klubi letrar ,,Metafora”, do të organizojë Manifestimin letrar ,,Shtigje poetike”

 Ju njoftojmë se, më 21 mars – Ditën ndërkombëtare të poezisë, Klubi letrar ,,Metafora”, (i themeluar nga Shoqata për kulturë ,,Tradita” – Tetovë), do të organizojë Manifestimin letrar ,,Shtigje poetike”.

 Ky aktivitet letrar do të mbahet më 21 mars 2017 (e martë), në orën 19:00, në Klubin e artistëve ,,Oda”, në Tetovë.

 Pjesëmarrja e Juaj do ta madhështojë aktivitetin tonë.  

Me respekt,

 

Klubi letrar ,,Metafora” - Tetovë

Shtoni në: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Komente (0 dërguar):

Dërgoni komentin comment

Shkruani kodin e fotos:

  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
OPINION
image

STUDIM / Bashkimi kombëtar shqiptar sfidë serioze për diplomacinë e Fuqive të Mëdha

Ky punim shkencor është prezantuar në Konferencën shkencore me temë: “LIDHJA SHQIPTARE E PRIZRENIT DHE ...
 Më tepër
FOTOGALERI
PROFILE
image

38 vjet nga ndarja e çmimit Nobel për Nënë Terezën

38 vite më parë, më 17 tetor 1979, humanistja më e madhe në botë me ...
 Më tepër
image

Film në Londër dedikuar sopranos Ermonela Jaho

Opera Mbretërore e Londrës do të nis xhirimet për një film dokumentar për sopranon shqiptare ...
 Më tepër