Fillimi | Aktuale | Shoqata “Tradita” do ta promovojë librin“Të persekutuarit dhe të burgosurit politikë shqiptarë në Republikën e Maqedonisë”

Shoqata “Tradita” do ta promovojë librin“Të persekutuarit dhe të burgosurit politikë shqiptarë në Republikën e Maqedonisë”

Madhësia: Decrease font Enlarge font
image

 

Shoqata për kulturë dhe art “Tradita”, ka nderin t’Ju ftojë të merrni pjesë në promovimin e librit “Të persekutuarit dhe të burgosurit politikë shqiptarë në Republikën e Maqedonisë”. 

Promovimi i librit do të bëhet  më 14 nëntor 2018 (e mërkurë), në orën 18:00, në Fakultetin e   Arteve të Universitetit të Tetovës (Qendra për kulturë – Tetovë).


Pjesëmarrja Juaj do ta nderojë veprimtarinë e shoqatës sonë. 

Ju mirëpresim!

 

 

Shtoni në: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Komente (0 dërguar):

Dërgoni komentin comment

Shkruani kodin e fotos:

  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
OPINION
image

Universiteti i Kombit dhe Kombi i Universitetit

Selam Sulejmani Universiteti i Tetovës për shqiptarët e vendit tonë dhe më gjerë paraqet “Atdheun” e ...
 Më tepër
FOTOGALERI
PROFILE
image

Krijimtaria e të parit kompozitor të muzikës së kultivuar shqiptare

Kompozitori i veprave të para të muzikës së kultivuar shqiptare dhe i sa e sa ...
 Më tepër
image

Dua Lipa: Femrat do ta udhëheqin botën

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare në arenën ndërkombëtare. Krahas shumë ...
 Më tepër