Fillimi | Aktuale | KLUBI LETRAR “METAFORA’’ DO TA SHËNOJË DITËN BOTËRORE TË POEZISË

KLUBI LETRAR “METAFORA’’ DO TA SHËNOJË DITËN BOTËRORE TË POEZISË

Madhësia: Decrease font Enlarge font
image KLUBI LETRAR “METAFORA’’ DO TA SHËNOJË DITËN BOTËRORE TË POEZISË

Ky aktivitet letrar do të mbahet më 21 mars 2018 (e mërkurë), në orën 18:00, në Galerinë e Arteve Pamore në Tetovë.

Të nderuar miq,

Ju njoftojmë se, më 21 mars – Ditën Botërore të Poezisë, Klubi letrar “Metafora”, që vepron në kuadër të Shoqatës për kulturë dhe art “Tradita”,do të organizojë edicionin II të manifestimit letrar ndërkombëtar ,,Shtigje poetike”.

 

Ky aktivitet letrar do të mbahet më 21 mars 2018 (e mërkurë), në orën 18:00, në Galerinë e Arteve Pamore në Tetovë.

 

Pjesëmarrja e Juaj do ta madhështojë aktivitetin tonë.

 

Me respekt,

Klubi letrar ,,Metafora” - Tetovë

Shtoni në: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Komente (0 dërguar):

Dërgoni komentin comment

Shkruani kodin e fotos:

  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
OPINION
image

Universiteti i Kombit dhe Kombi i Universitetit

Selam Sulejmani Universiteti i Tetovës për shqiptarët e vendit tonë dhe më gjerë paraqet “Atdheun” e ...
 Më tepër
FOTOGALERI
PROFILE
image

Krijimtaria e të parit kompozitor të muzikës së kultivuar shqiptare

Kompozitori i veprave të para të muzikës së kultivuar shqiptare dhe i sa e sa ...
 Më tepër
image

Dua Lipa: Femrat do ta udhëheqin botën

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare në arenën ndërkombëtare. Krahas shumë ...
 Më tepër