Fillimi | Aktuale | JETË TË GJATË FLAMUR E SHQIPE ️

JETË TË GJATË FLAMUR E SHQIPE ️

Madhësia: Decrease font Enlarge font
image JETË TË GJATË FLAMUR E SHQIPE ️

Shoqata për kulturë dhe art “Tradita”, të gjithë shqiptarëve ua uron 28 Nëntorin, Ditën e Flamurit dhe të Pavarësisë së Shqipërisë.

28 Nëntori, festa më e rëndësishme e kombit tonë, do të jetë përherë një datë e ndritshme, motiv frymëzimi për të gjitha sukseset e shqiptarëve kudo që ndodhen.

Në këtë ditë feste, shqiptarët janë më të bashkuar, më të fuqishëm, janë faktor i rëndësishëm stabiliteti dhe progresi në rajon dhe më gjerë.

Gëzuar 28 Nëntori, Dita e Flamurit!

Zoti i bekoftë shqiptarët!
Shtoni në: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Komente (0 dërguar):

Dërgoni komentin comment

Shkruani kodin e fotos:

  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
OPINION
image

Universiteti i Kombit dhe Kombi i Universitetit

Selam Sulejmani Universiteti i Tetovës për shqiptarët e vendit tonë dhe më gjerë paraqet “Atdheun” e ...
 Më tepër
FOTOGALERI
PROFILE
image

Krijimtaria e të parit kompozitor të muzikës së kultivuar shqiptare

Kompozitori i veprave të para të muzikës së kultivuar shqiptare dhe i sa e sa ...
 Më tepër
image

Dua Lipa: Femrat do ta udhëheqin botën

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare në arenën ndërkombëtare. Krahas shumë ...
 Më tepër