Fillimi | Njoftime | Qendra për kulturë në Tetovë, do të promovojë vëllimin poetik "Duke pritur ëndrrën", të poetes Fatjona Geci

Qendra për kulturë në Tetovë, do të promovojë vëllimin poetik "Duke pritur ëndrrën", të poetes Fatjona Geci

Madhësia: Decrease font Enlarge font
image "Duke pritur ëndrrën", Fatjona Geci

Promovimi do të mbahet, më 13.11.2013, (e mërkurë), në orën 14:00, në Amfiteatrin e Fakultetit të Arteve të USHT-së.

Qendra për kulturë në Tetovë, do të organizojë promovimin e vëllimit poetik, "Duke pritur ëndrrën", të poetes nga Republika e Shqipërisë Fatjona Geci

Promovimi do të mbahet, më 13.11.2013, (e mërkurë), në orën 14:00, në Amfiteatrin e Fakultetit të Arteve të USHT-së. (Qendra për kulturë-Tetovë)

 

 

Shtoni në: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Komente (0 dërguar):

Dërgoni komentin comment

Shkruani kodin e fotos:

  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
OPINION
image

Universiteti i Kombit dhe Kombi i Universitetit

Selam Sulejmani Universiteti i Tetovës për shqiptarët e vendit tonë dhe më gjerë paraqet “Atdheun” e ...
 Më tepër
FOTOGALERI
PROFILE
image

Krijimtaria e të parit kompozitor të muzikës së kultivuar shqiptare

Kompozitori i veprave të para të muzikës së kultivuar shqiptare dhe i sa e sa ...
 Më tepër
image

Dua Lipa: Femrat do ta udhëheqin botën

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare në arenën ndërkombëtare. Krahas shumë ...
 Më tepër