Fillimi | Njoftime | Shoqata "Tradita" do të organizojë Tribunën shkencore, me temë:“Roli i monumenteve historike në zhvillimin e turizmit kulturor në qytetin e Tetovës”

Shoqata "Tradita" do të organizojë Tribunën shkencore, me temë:“Roli i monumenteve historike në zhvillimin e turizmit kulturor në qytetin e Tetovës”

Madhësia: Decrease font Enlarge font
image Shoqata "Tradita" do të organizojë Tribunën shkencore, me temë:“Roli i monumenteve historike në zhvillimin e turizmit kulturor në qytetin e Tetovës”

Shoqata për kulturë “Tradita” – Tetovë, ka nderin t’Ju ftojë të merrni pjesë në Tribunën shkencore, me temë: “Roli i monumenteve historike në zhvillimin e turizmit kulturor në qytetin e Tetovës”.


Tribuna shkencore do të organizohet më 14 tetor 2017, në orën 13:00, në Galerinë e Arteve Pamore në Tetovë.

Pjesëmarrja Juaj do ta begatojë aktivitetin e shoqatës sonë!

 

 (Ju lutemi, konfirmojeni pjesëmarrjen Tuaj në adresën: tradita2012@gmail.com, më së voni deri më 13 tetor 2017)

Shtoni në: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Komente (0 dërguar):

Dërgoni komentin comment

Shkruani kodin e fotos:

  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
OPINION
image

STUDIM / Bashkimi kombëtar shqiptar sfidë serioze për diplomacinë e Fuqive të Mëdha

Ky punim shkencor është prezantuar në Konferencën shkencore me temë: “LIDHJA SHQIPTARE E PRIZRENIT DHE ...
 Më tepër
FOTOGALERI
PROFILE
image

38 vjet nga ndarja e çmimit Nobel për Nënë Terezën

38 vite më parë, më 17 tetor 1979, humanistja më e madhe në botë me ...
 Më tepër
image

Film në Londër dedikuar sopranos Ermonela Jaho

Opera Mbretërore e Londrës do të nis xhirimet për një film dokumentar për sopranon shqiptare ...
 Më tepër