Fillimi | Njoftime | "Darka e Lamës", mbahet nesër në sheshin Ibrahim Rugova

"Darka e Lamës", mbahet nesër në sheshin Ibrahim Rugova

Madhësia: Decrease font Enlarge font
image Ibrahim Rugova

Me një kumtesë nga Presidenca e Kosovës njoftohet se Darka e Lamës, një manifestim tradicional në Kosovë, këtë vit mbahet nesër, më 9 nëntor në Sheshin Ibrahim Rugova.Darka e Lamës sivjet do të jetë e hapur për të gjithë qytetarët e Kosovës.

Shtoni në: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Komente (0 dërguar):

Dërgoni komentin comment

Shkruani kodin e fotos:

  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
OPINION
image

Universiteti i Kombit dhe Kombi i Universitetit

Selam Sulejmani Universiteti i Tetovës për shqiptarët e vendit tonë dhe më gjerë paraqet “Atdheun” e ...
 Më tepër
FOTOGALERI
PROFILE
image

Krijimtaria e të parit kompozitor të muzikës së kultivuar shqiptare

Kompozitori i veprave të para të muzikës së kultivuar shqiptare dhe i sa e sa ...
 Më tepër
image

Dua Lipa: Femrat do ta udhëheqin botën

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare në arenën ndërkombëtare. Krahas shumë ...
 Më tepër